· Go艣ci online: 2

· Najnowszy u偶ytkownik: jacek zimnota

Nazwa u偶ytkownika

Has艂o

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o

Powiatowa Liga Tenisa Sto艂owego Szk贸艂 Podstawowych !

W dniu 15.02.2017 r. w Szkole Podstawowej w Makowie odby艂 si臋 fina艂 Powiatowej Ligi Tenisa Sto艂owego Szk贸艂 Podstawowych. W turnieju wzi臋li udzia艂 uczniowie z sze艣ciu szk贸艂 podstawowych z terenu Powiatu Skierniewickiego. Puchary, dyplomy i medale wr臋czy艂 Starosta Skierniewicki - Miros艂aw Belina. Zwyci臋zc膮 turnieju okaza艂a si臋 Szko艂a Podstawowa w Makowie

ZAPRASZAMY GO GALERII

POWIATOWE MISTRZOSTWA JUNIOR脫W W HALOWEJ PI艁CE NO呕NEJ O PUCHAR STAROSTY SKIERNIEWICKIEGO

Celem mistrzostw by艂o wy艂onienie najlepszej dru偶yny Powiatu Skierniewickiego w halowej pi艂ce no偶nej JUNIOR脫W, integracja 艣rodowisk w okresie przerwy zimowej oraz popularyzacja halowej pi艂ki no偶nej w 艣rodowisku wiejskim Zrzeszenia LZS w powiecie.

Tak, wi臋c w niedziel臋 12 lutego br. w Godzianowie - Starosta Skierniewicki - Miros艂aw Belina wr臋czy艂 zwyci臋ski puchar Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego w halowej pi艂ce no偶nej junior贸w - dru偶ynie GKS G艂uch贸w. Tytu艂 najlepszego zawodnika mistrzostw przypad艂 Piotrowi Majchrowi.

Medale, puchary, podzi臋kowania za zas艂ugi w rozwoju sportu !

Dnia 12 lutego w Gminnym O艣rodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich odby艂o si臋 podsumowanie roku pi艂karskiego 2016 w gminie Lipce Reymontowskie. Podzi臋kowania za dzia艂alno艣膰 na rzecz kultury i sportu od Szk贸艂ki Pi艂karskiej GOKSiR Lipce Reymontowskie otrzyma艂 Starosta Skierniewicki - Miros艂aw Belina, kt贸ry w trakcie tej uroczysto艣ci wr臋czy艂 medale 70 鈥 lecia istnienia LZS za szczeg贸lne zas艂ugi w krzewieniu kultury fizycznej w艣r贸d dzieci i m艂odzie偶y na terenach wiejskich. Z r膮k Starosty Skierniewickiego otrzymali je: Tomasz Milewski 鈥 Dyrektor GOKSiR w Lipcach Reymontowskich, Krzysztof Supera 鈥 Prezes KS Jutrzenka Drzewce oraz trener Szk贸艂ki Pi艂karskiej GOKSiR, Supera S艂awomir 鈥 trener koordynator Szk贸艂ki Pi艂karskiej GOKSiR. Podczas gali nagrod臋 indywidualn膮 - puchar - za osi膮gni臋cia sportowe w roku 2016 otrzyma艂 - Fabian Starzec 鈥 zawodnik grupy 2008 鈥 Szk贸艂ki Pi艂karskiej GOKSiR.
W trakcie tej uroczysto艣ci mo偶na by艂o zapozna膰 si臋 z prezentacjami grup trenuj膮cych w szk贸艂ce pi艂karskiej, osi膮gni臋ciami zespo艂u seniorskiego Jutrzenki Drzewce oraz mi艂o sp臋dzi膰 czas podczas wyst臋p贸w grupy tanecznej i grupy wokalnej dzieci dzia艂aj膮cych przy GOKSiR Lipce Reymontowskie.

ZAPRASZAMY GO GALERII

Bal charytatywny pod patronatem Starosty Skierniewickiego !

W sobot臋 11 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odby艂 si臋 bal charytatywny. Organizatorami balu by艂a Powiatowa poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Skierniewicach, Plac贸wki Opieku艅czo - Wychowawcze w Strobowie oraz Stowarzyszenie Wsparcie Spo艂eczne 鈥濲a-Ty-My鈥 z 艁odzi.
Intencj膮 balu by艂a nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim pozyskanie 艣rodk贸w finansowych dla dzieci znajduj膮cych si臋 pod opiek膮 powiatowych plac贸wek. Ca艂kowity doch贸d z balu 7.200,00 z艂 zosta艂 przekazany przez Stowarzyszenie Wsparcie Spo艂eczne 鈥濲a-Ty-My鈥 z 艁odzi w 50% na dofinansowanie wypoczynku letniego podopiecznychPlac贸wki Opieku艅czo-Wychowawczej w Strobowie oraz 50% na dofinansowanie pozastatutowej dzia艂alno艣ci Powiatowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej.
Na tegorocznym balu bawi艂o si臋 76 par. Wspania艂e dania zapewni艂 Catering 鈥濿 p贸艂 drogi鈥, opraw臋 muzyczn膮 - zesp贸艂 FOKUS BAND. W programie balu znalaz艂o si臋 tak偶e taneczne show w stylu orientalnym oraz losowanie nagr贸d w艣r贸d uczestnik贸w balu.
Wszystkim uczestnikom balu serdecznie dzi臋kujemy za ich Wielkie Serce !

ZAPRASZAMY GO GALERII

Podsumowanie Roku Sportowego 2016 !!!

Dnia 5 lutego 2017 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Skierniewicach odby艂a si臋 uroczysto艣膰 podsumowania Roku Sportowego 2016 !!! Histori臋 sportu Powiatu Skierniewickiego tworz膮 m艂odzi ludzie, ich trenerzy oraz mi艂o艣nicy sportu, kt贸rym tego dnia podzi臋kowano wr臋czaj膮c puchary dla sportowc贸w Powiatu Skierniewickiego w kategorii: pi艂ka no偶na, tenis sto艂owy oraz w kategorii: talenty pi艂karskie. Tego dnia wr臋czono tak偶e medale 70-lecia LZS !!!

WYKAZ NIERUCHOMO艢CI PRZEZNACZONYCH DO SPRZEDA呕Y

informacja o XXVI sesji Rady Powiatu

Wybory uzupe艂niaj膮ce do 艁贸dzkiej Wojew贸dzkiej Rady Dzia艂alno艣ci Po偶ytku Publicznego

ZAPRASZAMY do odwiedzenia strony.

· Go艣ci online: 2

· U偶ytkownik贸w online: 0