Data: Środa, 01 Października 2014 roku.

Imieniny obchodzi: Danuta, Igor, Remigiusz

OGŁOSZENIE
NewsyDyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie z siedzibą Plac Uni-wersytecki 3, 96-130 Głuchów podaje do publicznej wiadomości informację o sprze-daży następujących składników majątku ruchomego Zespołu Szkół Ponadgimnazjal-nych w Głuchowie:
Powiat na Skierniewickim Święcie Kwiatów Owoców i Warzyw
NewsyW dniach 20 – 21 września br. odbyło się XXXVII Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw. Mieszkańcy i goście święta przez dwa dni mogli uczestniczyć w wielu przygotowanych na tą okoliczność atrakcjach w tym: wystawy, prezentacje, stoiska.
Była parada, targi ogrodniczo – rolne i koncerty gwiazd. Powiat Skierniewicki również uczestniczył w Święcie, Starostwo Powiatowe i wszystkie gminy wystawiły stoiska informacyjno – promocyjne, na których można było zobaczyć to, co najciekawsze dla Powiatu Skierniewickiego. Obok materiałów promocyjnych były też degustacje, potrawy
i prezentacje. Goście Święta licznie odwiedzali nasze stoiska.

Dożynki Parafialne w Janisławicach
Most oddany, droga wkrótce
DrogiOddany został do użytku mieszkańców wyremontowany most na rzecze Rawce
w miejscowości Nowy Dwór. Inwestycja została całkowicie zakończona 20 sierpnia br. a jej koszt całkowity to 408.742,28 zł.
Mieszkańcy gminy Nowy Kawęczyn i wszyscy użytkownicy, mają teraz nowoczesną
i bezpieczną przeprawę przez Rawkę.

Mixer w Łodzi
NewsyW dniu 6 września br. w Łodzi odbyła się trzecia – ostatnia część Mixera Regionalnego.
W Parku Staromiejskim niedaleko Manufaktury w namiotach i na wolnym powietrzu, przedstawiono łodzianom szereg atrakcji, były gry, zabawy, warsztaty i konkursy.
Wśród wielu wystawiających i prezentujących były także dwie twórczynie ludowe
z Powiatu Skierniewickiego: Ela Żeglińska – Świderek i Agnieszka Głuszek – Nowicka. Panie zaprezentowały uczestnikom Mixera swoją twórczość, ale przede wszystkim zorganizowały warsztaty rzeźbiarskie dla dzieci i młodzieży.
Stoisko, które było licznie odwiedzane przez zainteresowanych, odwiedził także Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

ZAWIADOMIENIE
Geodezja
STAROSTA SKIERNIEWICKI ZAWIADAMIA
że w lokalu nr 01
w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach, ul. Konstytucji 3 Maja 6, w terminie od 22 września do 10 października 2014 roku (w dni robocze),
w godzinach od 9.00 do 15.00
zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych
projekt operatu opisowo – kartograficznego ewidencji gruntów i budynków
opracowany w ramach kompleksowej modernizacji ewidencji gruntów i budynków
dla obrębów ewidencyjnych położonych na terenie
gminy NOWY KAWĘCZYN w powiecie skierniewickim.

Rusza budowa ul. Sokołowskiej w Bolimowie
NewsyW dniu 20 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach podpisana została umowa zawarta między Zarządem Powiatu w Skierniewicach a firmą MIRBUD S.A.
Umowę podpisali Mirosław Belina – Starosta Skierniewicki i Jan Białek – Wicestarosta Skierniewicki oraz Sławomir Nowak – Wiceprezes Zarządu Mirbud S.A. i Paweł Korzeniowski – Członek Zarządu.

Za nami Dożynki Powiatowe w Godzianowie
Ostatnie artykuły