SOLIDARNI Z MIASTEM GDAŃSK

Informacja o sesji Rady Powiatu Skierniewickiego

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne rodzin zastępczych z terenu powiatu skierniewickiego

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne
rodzin zastępczych z terenu powiatu skierniewickiego

W dniu 19.12.2018 roku w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się coroczne spotkanie Świąteczno-Noworoczne rodzin zastępczych z terenu powiatu skierniewickiego, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach.
Spotkania rodzin zastępczych z pracownikami PCPR oraz władzami Powiatu są już tradycją. Są okazją do wymiany doświadczeń, zacieśniania więzi i wzajemnego wsparcia w tej trudnej, ale jakże potrzebnej pracy. Tradycyjne dzielenie się opłatkiem i wspólne biesiadowanie przy dźwiękach kolęd sprzyja integracji rodzin zastępczych.
Starosta Skierniewicki Mirosław Belina podziękował zebranym za okazywane serce, włożoną pracę w zabezpieczenie podstawowych potrzeb dzieci i przekazywanie prawidłowych wzorców wychowywanym w rodzinach zastępczych dzieciom. Starosta składając wszystkim życzenia Świąteczno-Noworoczne życzył rodzicom zastępczym dużo wytrwałości i cierpliwości w wychowywaniu dzieci, które nie mają możliwości dorastania w naturalnych rodzinach, a dzieciom beztroskiego i szczęśliwego nowego roku pełnego miłości i troskliwości opiekunów.
Gościem specjalnym tegorocznego spotkania był Pan Stefan Sobczak – pasjonat, entomolog, który pokazał dzieciom i rodzicom zastępczym swoje zbiory motyli i opowiedział o motylach nocnych w Bolimowskim Parku Krajobrazowym. Wszyscy mogli pod mikroskopem obejrzeć budowę owadów.

ZAPRASZAMY GO GALERII

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie życzą wszystkim rodzinom zastępczym dużo szczęścia, miłości i radości w Nowym 2019 roku

Informacja o III sesji Rady Powiatu Skierniewickiego

Życzenia świąteczne