Data: Piątek, 29 Maja 2015 roku.

Imieniny obchodzi: Magdalena, Teodozja, Maria

Dzień Strażaka
seminarium pn.: „Postawmy na rodzinę”
Informacja o wyborze wykonawcy na sporządzenie - uproszczonych planów urządzenia lasu
Informacja o wyborze wykonawcy na sporządzenie:
- uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów osób fizycznych i wspólnot gruntowych położonych w obrębach (wsiach): Białynin-Krasówka, Borysław, Janisławice, Jasień, Kochanów, Złota, gm. Głuchów;
- inwentaryzacji stanu lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa położonych w obrębach (wsiach): Białynin-Południe, Celigów, Prusy, Reczul i Skoczykłody, gm. Głuchów.

POSIEDZENIE WYJAZDOWE KOMISJI ROZWOJU I EDUKACJI

Zgodnie z planem pracy Komisji Rozwoju i Edukacji Rady Powiatu w Skierniewicach na 2015 rok, w dniu 7 maja br. odbyło się wyjazdowe posiedzenie komisji poświęcone omówieniu akcji zima 2014/2015. Komisja dokonała wizji lokalnej wykonywanych bieżących zadań przez pracowników Wydziału Dróg.
Dokonano oględzin dróg powiatowych relacji: Skierniewice - Wola Makowska -Bolimów (ul. Sokołowska) - Łasieczniki - Miedniewice - Kowiesy - Wola Pękoszewska -Chojnata - Jeruzal - Esterka - most w Nowym Dworze - Dukaczew - Kwasowiec - Głuchów (Skoczykłody, Wilkowice, Wysokienice, Kochanów) - Pszczonów - Słomków.
Na terenie Gminy Głuchów Komisja zapoznała się z realizacją inwestycji - przebudowa drogi powiatowej nr 1329E relacji Głuchów - Kochanów, na której zostało wykonane poszerzenie nawierzchni jezdni na długości 347m oraz położona warstwa wiążąca
i ścieralna na długości 657m.

OTWARCIE WYSTAWY W MUZEUM REGIONALNYM IM. WŁ. ST. REYMONTA W LIPCACH REYMONTOWSKICH
Plakat
29 kwietnia br. W Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się spotkanie poświęcone nowelizacji ustawy Prawo budowlane. W spotkaniu zorganizowanym przy udziale Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa uczestniczyli członkowie Izby oraz przedstawiciele urzędów gmin powiatu skierniewickiego. Przybyłych uczestników szkolenia przywitał Wicestarosta Tadeusz Grotkowski. Nowe zagadnienia w postępowaniu administracyjnym przed organami administracji architektoniczno – budowlanej wszystkim zebranym przybliżyła Pani Barbara Bajon kierownik administracji architektoniczno – budowlanej w wydziale Infrastruktury Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.
Środa z Funduszami dla instytucji publicznych na e-administrację i cyfryzację Program
Ostatnie artykuły
» Gości online: 1