Data: Sobota, 18 Kwietnia 2015 roku.

Imieniny obchodzi: Apoloniusz, Bogus砤wa, Bogus砤w

» Go艣ci online: 1

» U偶ytkownik贸w online: 0

» 艁膮cznie u偶ytkownik贸w: 2
» Najnowszy u偶ytkownik: gpawlak
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Spotkanie informacyjne pn. 鈥炁歳oda z Funduszami dla instytucji publicznych na e-administracj臋 i cyfryzacj臋鈥
Og艂oszenie o konsultacjach spo艂ecznych w sprawie przyj臋cia Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zast臋pczej w Powiecie Skierniewickim na lata 2015鈥2017

Zarz膮d Powiatu w Skierniewicach
og艂asza konsultacje

Zaproszenie
Budownictwo Wysoka jako艣膰 realizacji zada艅 na rzecz powiatowej wsp贸lnoty samorz膮dowej to jeden z priorytet贸w w艂adz Powiatu Skierniewickiego i Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. W sytuacji cz臋sto zmieniaj膮cych si臋 przepis贸w prawa nie jest to zadanie 艂atwe.
Wychodz膮c naprzeciw tym wyzwaniom i potrzebom wraz z 艁贸dzk膮 Okr臋gow膮 Izb膮 In偶ynier贸w Budownictwa, uprzejmie zapraszamy projektant贸w, inwestor贸w i wszystkich zainteresowanych na spotkanie, kt贸re odb臋dzie si臋 w dniu 29 kwietnia 2015 r. o godz. 16.00 w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach w Sali nr 123 (I pi臋tro).
Spotkanie po艣wi臋cone b臋dzie nowelizacji Prawa budowlanego 鈥 post臋powanie administracyjne przed organami administracji architektoniczno - budowlanej.
Wyra偶am nadziej臋, 偶e spotkanie przyczyni si臋 do podniesienia jako艣ci za艂atwiania spraw interesant贸w.

Z powa偶aniem
Miros艂aw Belina
Starosta

Drogi Gimnazjalisto, je艣li chcesz zosta膰 uczniem Szko艂y

je艣li chcesz zosta膰 uczniem Szko艂y, kt贸ra stawia na rozw贸j pasji i zainteresowa艅 zawodowych, w kt贸rej organizuje si臋 spotkania z lud藕mi nauki, z pracodawcami, z doradcami, w kt贸rej mo偶esz zaprezentowa膰 swoje umiej臋tno艣ci podczas konferencji, debat, spotka艅 艣rodowiskowych, zawod贸w sportowych, konkurs贸w, projekt贸w zewn臋trznych i edukacyjnych, kt贸ra podejmuje dzia艂ania potwierdzone certyfikatami, w kt贸rej niepowtarzaln膮 atmosfer臋 tworz膮 Uczniowie, kt贸ra zapewni Ci bezpiecze艅stwo i mo偶liwo艣膰 odnoszenia sukces贸w na miar臋 Twoich mo偶liwo艣ci, kt贸ra dostrze偶e Twoje mocne strony, zosta艅 jednym z Nas, czyli cz艂onkiem spo艂eczno艣ci Zespo艂u Szk贸艂 Ponadgimnazjalnych w G艂uchowie.

Oferta Edukacyjna ZSP w Bolimowie
LICEUM OG脫LNOKSZTA艁C膭CE
鈥 Klasa wojskowa
鈥 Klasa po偶arnicza
鈥 Klasa policyjna
鈥 Menager turystyki
鈥 Promocja zdrowia
TECHNIKUM
鈥 Hotelarstwo
鈥 Informatyka
鈥 Logistyka
鈥 Geodezja

Boryna Roku 2015
[Rozmiar: 90658 bajt贸w]

Podczas Do偶ynek Powiatowych 2015 w Woli P臋koszewskiej gmina Kowiesy
wybierzemy najlepszego gospodarza powiatu 2015 r.

Modernizacja ewidencji grunt贸w i budynk贸w - etap II, dla nieruchomo艣ci po艂o偶onych w obr臋bach: GODZIAN脫W i ZAPADY gminy Godzian贸w.
Z A W I A D O M I E N I E

Zgodnie z art.24 a ust. 2 ustawy z dnia 17 maja 1989 roku 鈥 Prawo geodezyjne
i kartograficzne (tekst jednolity Dz. U. z 2010 roku Nr 193, poz. 1287 ze zm.)
Starosta Powiatu Skierniewickiego zawiadamia o przyst膮pieniu z dniem 2 kwietnia 2015r. do prac z zakresu modernizacji ewidencji grunt贸w i budynk贸w - etap II, dla nieruchomo艣ci po艂o偶onych

Uczniowie s膮 atutem ZSP w G艂uchowie

- rozmawiamy z Honorat膮 Chojnack膮 Dyrektor ZSP w G艂uchowie

W nied艂ugim czasie ruszy rekrutacja do szk贸艂 ponadgimnazjalnych. W takiej chwili uczniowie gimnazjum staj膮 przed dylematem, do jakiej szko艂y p贸j艣膰. Pani Dyrektor, jakim kryteriami kieruj膮 si臋 uczniowie przy wyborze szko艂y ?

Ostatnie artyku艂y
» Go艣ci online: 1