I Sesja Rady Powiatu Nowej Kadencji

I Sesja Rady Powiatu Nowej KadencjiW dniu 28.11.br zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Skierniewicach obradowała na I Sesji wybrana w ostatnich wyborach Rada Powiatu w Skierniewicach. Po otwarciu Sesji przez Radnego Seniora, którym był Bogdan Okrasso, wszyscy radni złożyli ślubowanie. Następnie w tajnym głosowaniu wybrano Przewodniczącą Rady Powiatu, którą została Teresa Jędraszek, Wiceprzewodniczącym wyłonionym również w tajnym głosowaniu został Bogdan Okrasso.
Radni na wniosek Przewodniczącej Rady uzupełnili porządek obrad o wybór Starosty, Wicestarosty i Członków Zarządu Powiatu. W wyniku tajnego głosowania Starostą Skierniewickim wybrano Mirosława Belinę, Wicestarostą Tadeusza Grotkowskiego
a członkami Zarządu Powiatu zostali Marian Stasik, Andrzej Supeł i Jarosław Sobieszek.