29 kwietnia br. W Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się spotkanie poświęcone nowelizacji ustawy Prawo budowlane. W spotkaniu zorganizowanym przy udziale Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa uczestniczyli członkowie Izby oraz przedstawiciele urzędów gmin powiatu skierniewickiego. Przybyłych uczestników szkolenia przywitał Wicestarosta Tadeusz Grotkowski. Nowe zagadnienia w postępowaniu administracyjnym przed organami administracji architektoniczno – budowlanej wszystkim zebranym przybliżyła Pani Barbara Bajon kierownik administracji architektoniczno – budowlanej w wydziale Infrastruktury Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.