POSIEDZENIE WYJAZDOWE KOMISJI ROZWOJU I EDUKACJI

Zgodnie z planem pracy Komisji Rozwoju i Edukacji Rady Powiatu w Skierniewicach na 2015 rok, w dniu 7 maja br. odbyło się wyjazdowe posiedzenie komisji poświęcone omówieniu akcji zima 2014/2015. Komisja dokonała wizji lokalnej wykonywanych bieżących zadań przez pracowników Wydziału Dróg.
Dokonano oględzin dróg powiatowych relacji: Skierniewice - Wola Makowska -Bolimów (ul. Sokołowska) - Łasieczniki - Miedniewice - Kowiesy - Wola Pękoszewska -Chojnata - Jeruzal - Esterka - most w Nowym Dworze - Dukaczew - Kwasowiec - Głuchów (Skoczykłody, Wilkowice, Wysokienice, Kochanów) - Pszczonów - Słomków.
Na terenie Gminy Głuchów Komisja zapoznała się z realizacją inwestycji - przebudowa drogi powiatowej nr 1329E relacji Głuchów - Kochanów, na której zostało wykonane poszerzenie nawierzchni jezdni na długości 347m oraz położona warstwa wiążąca
i ścieralna na długości 657m.