Światowe Dni Młodzieży

W lipcu przyszłego roku w Polsce odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Diecezja Łowicka (od ponad roku) przygotowuje się do przyjęcia około 2500 osób z zagranicy.
Oprócz działań promujących Światowe Dni Młodzieży podjęte zostały również działania zmierzające do wypromowania regionu, którego obszar leży w granicach Diecezji Łowickiej. Z tej okazji powstała strona internetowa www.sdm.lowicz.eu prezentująca siedem rejonów Diecezji, a w każdym z nich jego zabytki. Są to rejony: skierniewicki, sochaczewski, kutnowski, żyrardowski, łęczycki, łowicki i rawski.
Powstał również klip promujący Diecezję Łowicką, w którym wystąpiła młodzież z poszczególnych rejonów. (https://www.youtube.com/watch?v=00qMa16Cnps). Bardzo dziękujemy szefom obiektów turystycznych (obecnych w klipie) za życzliwość okazaną podczas kręcenia filmu.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie promocji strony internetowej i klipu poprzez zamieszczenie ich (podlinkowanie) na Państwa stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych.
Proponujemy Państwu zamieszczanie na naszej stronie www.sdm.lowicz.eu materiałów promocyjnych z Waszych rejonów. Z tej możliwości skorzystało już Miasto Łowicz, które zadeklarowało wsparcie w organizacji Dnia Diecezjalnego i otrzymało tytuł oficjalnego partnera organizacji ŚDM w Diecezji Łowickiej.
Promujmy razem nasz region!