艢LUBOWANIE KL I ZSP W BOLIMOWIE

6 listopada 2015r. to bardzo wa偶na data dla ca艂ej spo艂eczno艣ci szkolnej Zespo艂u Szk贸艂 Ponadgimnazjalnych w Bolimowie. W spos贸b szczeg贸lny zapami臋taj膮 j膮 uczniowie klas pierwszych i ich bliscy, kt贸rzy uczestniczyli w uroczystym 艣lubowaniu.
Na pocz膮tek uczniowie klas policyjnych, stra偶ackich i wojskowej zaprezentowali swe umiej臋tno艣ci w trakcie defilady, kt贸r膮 podziwiali wszyscy zaproszeni go艣cie. Nast臋pnie zebrani obejrzeli kr贸tki monta偶 poetycko-muzyczny i nagrodzili brawami osoby, kt贸rym przyznano tytu艂 PRZYJACIELA SZKO艁Y.
Szczeg贸lne uznanie spo艂eczno艣ci szkolnej uzyskali: Starosta Powiatu Skierniewickiego-Miros艂aw Belina, Wicestarosta Powiatu Skierniewickiego-Tadeusz Grotkowski oraz W贸jt Gminy Bolim贸w- Stanis艂aw Linart.
By艂a tez okazja, aby zwiedzi膰 now膮 ekopracowni臋. Jej uroczystego otwarcia dokona艂 Bohdan Dzier偶ek 鈥 Zast臋pca Prezesa Zarz膮du Wojew贸dzkiego Funduszu Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej w 艁odzi wsp贸lnie ze Starost膮 Powiatu Skierniewickiego 鈥 Miros艂awem Belin膮.