ŚLUBOWANIE KL I ZSP W BOLIMOWIE

6 listopada 2015r. to bardzo ważna data dla całej społeczności szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie. W sposób szczególny zapamiętają ją uczniowie klas pierwszych i ich bliscy, którzy uczestniczyli w uroczystym ślubowaniu.
Na początek uczniowie klas policyjnych, strażackich i wojskowej zaprezentowali swe umiejętności w trakcie defilady, którą podziwiali wszyscy zaproszeni goście. Następnie zebrani obejrzeli krótki montaż poetycko-muzyczny i nagrodzili brawami osoby, którym przyznano tytuł PRZYJACIELA SZKOŁY.
Szczególne uznanie społeczności szkolnej uzyskali: Starosta Powiatu Skierniewickiego-Mirosław Belina, Wicestarosta Powiatu Skierniewickiego-Tadeusz Grotkowski oraz Wójt Gminy Bolimów- Stanisław Linart.
Była tez okazja, aby zwiedzić nową ekopracownię. Jej uroczystego otwarcia dokonał Bohdan Dzierżek – Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wspólnie ze Starostą Powiatu Skierniewickiego – Mirosławem Beliną.