Starosta nagrodzi艂 najlepszych sportowc贸w 2015 roku

Najlepsi sportowcy z terenu Powiatu Skierniewickiego w 2015 roku zostali uhonorowani. Puchary oraz gratulacje otrzyma艂o 24 sportowc贸w z r膮k Starosty Skierniewickiego - Miros艂awa Beliny oraz Marka Mazura - Przewodnicz膮cego Wojew贸dzkiego Zrzeszenia Ludowych Zespo艂贸w Sportowych w 艁odzi, Teresy J臋draszek - Przewodnicz膮cej Rady Powiatu w Skierniewicach. Doroczne podsumowanie odby艂o si臋 31 stycznia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Skierniewicach.

Wyr贸偶nienia w kategorii PI艁KA NO呕NA otrzyma艂o 11 zawodnik贸w:

Micha艂 Perek, LKS JUVENIA Wysokienice, zdobywca 16 bramek,
Mateusz Koszewski, KS JUTRZENKA Drzewce, zdobywca drugiego miejsca z dru偶yn膮 w Lidze Okr臋gowej,
Patryk Karwat, LUKS OLYMPIC S艂upia,
Karol Wojenka, GLKS SIERAKOWIANKA Sierakowice, pomocnik,
Marek Paw艂owski, LKS MIEDNIEWICZANKA, czo艂owy obro艅ca,
Tadeusz Podstawka, GKS RAWKA Bolim贸w, czo艂owy obro艅ca,
艁ukasz Rdzanowski, GKS MANCHATAN Nowy Kaw臋czyn, 艣rodkowy pomocnik,
Marcin Murgrania, GLZS POGO艃 Godzian贸w, bramkarz,
Patryk B艂臋dowski, LZS MACOVIA Mak贸w,
Piotr S艂owi艅ski, LKS JUTRZENKA Mokra Prawa, napastnik,
Wiktor Dy艣ko, GKS G艂uch贸w, kapitan dru偶yny.

Wyr贸偶nienia w kategorii TALENTY PI艁KARSKIE otrzymali:

Cezary Dominiak, KS JUTRZENKA Drzewce, Mistrz Powiatu Skierniewickiego w kat. junior贸w,
Mateusz Krawczyk, GLKS SIERAKOWIANKA Sierakowice, obro艅ca, czo艂owy zawodnik ligi okr臋gowej junior贸w,
Kamil 呕urawski, KS JUTRZENKA Drzewce, kapitan dru偶yny trampkarzy, wywalczy艂 z dru偶yn膮 I miejsce w lidze okr臋gowej trampkarzy.

W kategorii TENIS STO艁OWY nagrodzono nast臋puj膮cych zawodnik贸w:

Monika Jacczyk, UKS Mak贸w, Mistrzyni Powiatu Skierniewickiego, Mistrzyni Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego LZS w kat. 呕AK,
Anna Wosik, UKS Mak贸w, Mistrzyni Powiatu Skierniewickiego, Mistrzyni Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego LZS indywidualnie, w deblu oraz mixcie, Dru偶ynowa Mistrzyni Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego,
Dawid 艢wierczy艅ski, Mistrz Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego LZS indywidualnie, w deblu oraz mixcie, Dru偶ynowy Wicemistrz Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego,
Natalia Borowska, LUKS POD D臉BEM D臋bowa G贸ra, Mistrzyni Powiatu Skierniewickiego,
Damian Adamiec, LUKS POD D臉BEM D臋bowa G贸ra, Mistrz Powiatu Skierniewickiego.

W kategorii KORFBALL:

Artur Pi臋cek, LUKS OLYMPIC S艂upia

W kategorii BRYD呕 SPORTOWY:

Piotr Majewicz, Wysokienice

W kategorii SPORT SZKOLNY:

Julia Dy艣kowska
Patryk Rosa
Tomasz Fastyn

Dodatkowe nagrody dla dwojga zawodnik贸w LUKS POD D臉BEM D臋bowa G贸ra, utalentowanych tenisist贸w Natalii Borowskiej i Damiana Adamca ufundowa艂 w贸jt Gminy Skierniewice Dominik Moskwa.

Ponadto w czasie uroczysto艣ci uhonorowano dzia艂aczy sportowych oraz osoby dzia艂aj膮ce na rzecz upowszechniania sportu w powiecie skierniewickim. Odznaki LZS wr臋czali Starosta Miros艂aw Belina oraz Przewodnicz膮cy Wojew贸dzkiego Zrzeszenia LZS Marek Mazur.

Z艂ote Honorowe Odznaki LZS otrzymali:

Czes艂aw Cie艣lak, LUKS D臋bowa G贸ra,
Dariusz Borowski, LUKS D臋bowa G贸ra,
Miros艂aw Nowak, UKS Mak贸w,
Edward Rosa, LKS JUVENIA Wysokienice,
Teresa J臋draszek, Przewodnicz膮ca Rady Powiatu w Skierniewicach,
Piotr Gradowski, UKS Mak贸w,
Ewa Ulanowska Starostwo Powiatowe w Skierniewicach.

Srebrne Honorowe Odznaki LZS:

Jacek G臋dek, GKS MANCHATAN Nowy Kaw臋czyn,
Aneta Klimczyk, LUKS OLIMPIC S艂upia.

Br膮zowe Honorowe Odznaki LZS:

Kinga Zbudniewek, LKS JUTRZENKA Mokra Prawa,
Pawe艂 Rutkowski, LKS MIEDNIEWICZANKA Miedniewice,
El偶bieta Chmurska, LUKS OLIMPIC S艂upia.

Uroczysto艣膰 poprowadzi艂 Krzysztof Supera, wzi臋li w niej udzia艂 udzia艂 m.in. pos艂anka na Sejm RP Dorota Rutkowska, Beata Ozga- Flejszer radna Sejmiku Wojew贸dztwa 艁贸dzkiego, Jan Grzelka - prezes OZPN Skierniewice oraz samorz膮dowcy, trenerzy, dzia艂acze sportowi i rodzice.