Boryna Roku 2016


Podczas Dożynek Powiatowych 2016 w Trzciannie gmina Nowy Kawęczyn
wybierzemy najlepszego gospodarza powiatu 2016 r.


Zarząd Powiatu w Skierniewicach w celu popularyzacji osiągnięć zawodowych i społecznych rolników oraz aby promować nowoczesne rolnictwo i aktywność społeczną na obszarach wiejskich, przygotował założenia konkursu na najlepszego gospodarza Powiatu Skierniewickiego pn. „Boryna Roku 2016”, jest to czwarta edycja tego konkursu.
Tak jak w roku ubiegłym konkurs będzie się odbywał w czterech kategoriach tj. małe gospodarstwo rolne (powierzchnia mniejsza niż 10 ha), gospodarstwo rolne (powierzchnia powyżej 10 ha), gospodarstwo specjalistyczne oraz zakład rolno – spożywczy i zostanie rozstrzygnięty podczas tegorocznych Dożynek, 21 sierpnia br. w Trzcianne, a jego zwycięzcy otrzymają Statuetki i Dyplomy Honorowe.
Regulaminy i kwestionariusze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Skierniewicach www.powiat-skierniewice.pl oraz w Biurze Obsługi Interesanta.
Zachęcamy rolników do wzięcia udziału w konkursie, zobaczymy kto w tym roku otrzyma tytuł „Boryna Roku 2016”.?Regulamin konkursu


zgloszenie gospodarstwo rolne


zgloszenie gospodarstwo specjalistyczne


zgloszenie male gospodarstwo rolne


zgloszenie zaklad rolno-spozywczy

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.07
7,575,170 unikalne wizyty