Starostwo Powiatowe w Skierniewicach

iż 22 listopada 2016 r.
Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi
organizuje VI Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych
pod hasłem „Nie unikaj komornika”.

Tego dnia w kancelariach komorniczych w całej Polsce będzie można uzyskać bezpłatne porady prawne z zakresu postępowania egzekucyjnego.
Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać praktyczną wiedzę na temat roli komorników w obrocie gospodarczym, a także konsekwencji jakie za sobą niesie egzekucja komornicza.
Dłużnicy i wierzyciele będą mogli dowiedzieć się jakie mają prawa oraz uzyskać informacje na temat zasad postępowania w sytuacji kiedy do drzwi zapuka komornik.

Bezpłatnej porady będzie można zasięgnąć:
osobiście w dniu 22 listopada 2016r. (wtorek) w wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce lub pod nr infolinii (22) 299 8777, która będzie czynna w godz. 8.00 – 20.00.

osobiście lub telefonicznie w dniu 25.11.2016r. (piątek) w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach przy ul. Konstytucji 3 Maja 6 (siedziba Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Skierniewicach p. 129) w godz. 1000-1400 tel. 46 8345962.
Dyżur będzie pełnił Pan Michał Dobrzyński - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie.