Międzynarodowy Dzień Rodziny

Zapraszamy do galerii

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Rodziny 15.05.2017r. odbyło się spotkanie „W rodzinnym puchu – jak dbać o właściwe relacje w rodzinie” zorganizowane przez Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Skierniewicach.

W programie spotkania był wykład na temat budowania dobrych relacji w rodzinie, zabawa interaktywna „Razem tworzymy rodzinę”, występy dzieci z Przedszkola w Makowie i Szkoły Podstawowej w Świętem.
Ponadto podsumowano konkursy:
„Zaczarowane pudełko” - którego celem było rozwijanie myślenia twórczego, wyobraźni i kreatywności z wykorzystaniem technik plastyczno-konstrukcyjnych,
„Powiatowy Mistrz Ortografii 2017” – którego celem było promowanie uczniów najzdolniejszych w zakresie umiejętności ortograficznych, doskonalenie kompetencji ortograficznych,
Uroczystości towarzyszyła wystawa wspaniałych prac dzieci 5-6 letnich biorących udział w konkursie „Zaczarowane pudełko”. W spotkaniu wzięło udział 146 osób – dzieci, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości.