POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA ŚWIĘTEM RODZINY

3 czerwca 2017 roku na terenie Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Strobowie odbył się Powiatowy Dzień Dziecka, który organizowany był pod hasłem Powiatowy Dzień Dziecka Świętem Rodziny. Organizatorami tego przedsięwzięcia był Zarząd Powiatu Skierniewickiego, Lokalna Grupa działania „Gniazdo”, Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Strobowie, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Nie byłoby tego przedsięwzięcia, gdyby nie liczni przyjaciele placówek, darczyńcy indywidualni, stowarzyszenia i inne instytucje. Na apel współpracy w organizowaniu tego spotkania odpowiedziały stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich z Miedniewic, Sierakowic Lewych, Sierakowic Prawych, Mokrej Lewej, Wysokienic, Lipiec Reymontowskich, Dąbrowic, Byczek oraz OSP Głuchów i OSP Mokra Lewa. Uczestnicy święta mieli możliwość degustacji przysmaków przygotowanych przez panie a także aktywnie uczestniczyć w licznych atrakcjach oferowanych przez druhów. Oprócz tego była możliwość zobaczyć występy dzieci i uczniów z przedszkoli, szkół podstawowych oraz talenty wokalno-muzyczne rodzin z terenu powiatu skierniewickiego. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że to wielkie, rodzinne święto na długo pozostanie wszystkim w pamięci. I już dziś zapraszamy za rok.