Konferencja w Starostwie

Wysoka jakość realizacji zadań na rzecz powiatowej wspólnoty samorządowej to jeden z priorytetów władz Powiatu Skierniewickiego i Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. W sytuacji często zmieniających się przepisów prawa nie jest to zadanie łatwe.
Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom i potrzebom wraz z Łódzką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa, uprzejmie zapraszamy projektantów, inwestorów i wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 17 października 2017r. w godz. 12.00 - 16.00 w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach w sali nr 230 (II piętro).
Spotkanie poświęcone będzie nowelizacji ustaw Prawo budowlane i Kodeksu postępowania administracyjnego.
Wyrażam nadzieję, że spotkanie przyczyni się do podniesienia jakości załatwiania spraw interesantów.

Starosta Skierniewicki
Mirosław Belina