Informacja o odbytym szkoleniu

W celu przybliżenia zależności pomiędzy przepisami zawartymi w Prawie budowlanym w zakresie obowiązku kontroli stanu technicznego a książką obiektu budowlanego jako dokumentu przeznaczonego do rejestrowania przeprowadzonych kontroli okresowych, w dniu 8 listopada 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00 w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się szkolenie skierowane do osób pełniących samodzielne funkcje w budownictwie, właścicieli i zarządców nieruchomości oraz wszystkich zainteresowanych.
W szkoleniu prowadzonym przez Pana Wiesława Bocheńczyka wzięło udział ponad czterdzieści zainteresowanych osób.
Spotkanie zorganizowano w ramach współpracy Starosty Skierniewickiego z Łódzką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

Mirosław Belina
Starosta