Warsztaty z mikołajem.

WARSZTATY Z MIKOŁAJEM

Pod patronatem Starosty Skierniewickiego - Mirosława Beliny odbyły się w dniu 14 grudnia 2017 roku Warsztaty z Mikołajem. Organizatorem tegorocznych warsztatów była Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Skierniewicach. W w/w przedsięwzięciu uczestniczyło ponad osiemdziesięcioro dzieci z Powiatu Skierniewickiego. Spotkanie miało miejsce w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Podczas wydarzenia, dzieci pracowały na wybranych 8 stanowiskach pod kierunkiem pracowników poradni, instytucji współpracujących (Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteki Pedagogicznej, Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej) oraz nauczycieli ze szkół z Miedniewic, Makowa i Białynina. Zajęcia z wykonywania ozdób choinkowych i dekoracji świątecznych zwieńczyło wspólne ubieranie choinki. Wielką radość sprawiła dzieciom wizyta Mikołaja, który wręczył upominki ufundowane przez licznych darczyńców. Wydarzenie wywołało uśmiech na twarzach dzieci oraz wprowadziło wszystkich w magię Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorzy dziękują licznym sponsorom-ludziom o Wielkim Sercu. Zapraszamy za rok!

ZAPRASZAMY DO GALERII