· Go艣ci online: 3

· Najnowszy u偶ytkownik: jacek zimnota

Nazwa u偶ytkownika

Has艂o

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o

Warsztaty z miko艂ajem.

WARSZTATY Z MIKO艁AJEM

Pod patronatem Starosty Skierniewickiego - Miros艂awa Beliny odby艂y si臋 w dniu 14 grudnia 2017 roku Warsztaty z Miko艂ajem. Organizatorem tegorocznych warsztat贸w by艂a Powiatowa Poradnia Psychologiczno 鈥 Pedagogiczna w Skierniewicach. W w/w przedsi臋wzi臋ciu uczestniczy艂o ponad osiemdziesi臋cioro dzieci z Powiatu Skierniewickiego. Spotkanie mia艂o miejsce w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Podczas wydarzenia, dzieci pracowa艂y na wybranych 8 stanowiskach pod kierunkiem pracownik贸w poradni, instytucji wsp贸艂pracuj膮cych (Wojew贸dzkiego O艣rodka Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteki Pedagogicznej, Biblioteki Pa艅stwowej Wy偶szej Szko艂y Zawodowej) oraz nauczycieli ze szk贸艂 z Miedniewic, Makowa i Bia艂ynina. Zaj臋cia z wykonywania ozd贸b choinkowych i dekoracji 艣wi膮tecznych zwie艅czy艂o wsp贸lne ubieranie choinki. Wielk膮 rado艣膰 sprawi艂a dzieciom wizyta Miko艂aja, kt贸ry wr臋czy艂 upominki ufundowane przez licznych darczy艅c贸w. Wydarzenie wywo艂a艂o u艣miech na twarzach dzieci oraz wprowadzi艂o wszystkich w magi臋 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia. Organizatorzy dzi臋kuj膮 licznym sponsorom-ludziom o Wielkim Sercu. Zapraszamy za rok!

ZAPRASZAMY DO GALERII