Boryna Roku 2018

Podczas Do偶ynek Powiatowych 2018r w Bolimowie
wybierzemy najlepszego gospodarza powiatu 2018r.

Zarz膮d Powiatu Skierniewickiego w celu popularyzacji osi膮gni臋膰 zawodowych
i spo艂ecznych rolnik贸w oraz aby promowa膰 nowoczesne rolnictwo i aktywno艣膰 spo艂eczn膮 na obszarach wiejskich, przygotowa艂 za艂o偶enia konkursu na najlepszego gospodarza Powiatu Skierniewickiego pn. 鈥濨oryna Roku 2018鈥, jest to sz贸sta edycja tego konkursu.
Tak jak w roku ubieg艂ym konkurs b臋dzie si臋 odbywa艂 w czterech kategoriach tj. ma艂e gospodarstwo rolne (powierzchnia mniejsza ni偶 10 ha), gospodarstwo rolne (powierzchnia powy偶ej 10 ha), gospodarstwo specjalistyczne oraz zak艂ad rolno 鈥 spo偶ywczy i zostanie rozstrzygni臋ty podczas tegorocznych Do偶ynek, 26 sierpnia br. w Bolimowie a jego zwyci臋zcy otrzymaj膮 Statuetki i Dyplomy Honorowe.
Regulaminy i kwestionariusze zg艂oszeniowe s膮 dost臋pne na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Skierniewicach www.powiat-skierniewice.pl/downloads.php?cat_id=16 oraz w Biurze Obs艂ugi Interesanta.
Zach臋camy rolnik贸w do wzi臋cia udzia艂u w konkursie, zobaczymy kto w tym roku otrzyma tytu艂 鈥濨oryna Roku 2018鈥.?