Boryna Roku 2018

Podczas Dożynek Powiatowych 2018r w Bolimowie
wybierzemy najlepszego gospodarza powiatu 2018r.

Zarząd Powiatu Skierniewickiego w celu popularyzacji osiągnięć zawodowych
i społecznych rolników oraz aby promować nowoczesne rolnictwo i aktywność społeczną na obszarach wiejskich, przygotował założenia konkursu na najlepszego gospodarza Powiatu Skierniewickiego pn. „Boryna Roku 2018”, jest to szósta edycja tego konkursu.
Tak jak w roku ubiegłym konkurs będzie się odbywał w czterech kategoriach tj. małe gospodarstwo rolne (powierzchnia mniejsza niż 10 ha), gospodarstwo rolne (powierzchnia powyżej 10 ha), gospodarstwo specjalistyczne oraz zakład rolno – spożywczy i zostanie rozstrzygnięty podczas tegorocznych Dożynek, 26 sierpnia br. w Bolimowie a jego zwycięzcy otrzymają Statuetki i Dyplomy Honorowe.
Regulaminy i kwestionariusze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Skierniewicach www.powiat-skierniewice.pl/downloads.php?cat_id=16 oraz w Biurze Obsługi Interesanta.
Zachęcamy rolników do wzięcia udziału w konkursie, zobaczymy kto w tym roku otrzyma tytuł „Boryna Roku 2018”.?