Powiatowe obchody „Dnia Pracownika Socjalnego” 2018

W dniu 22 listopada 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyły się Powiatowe obchody „Dnia Pracownika Socjalnego”.
Uroczyste obchody dnia pracownika socjalnego w Powiecie Skierniewickim są już tradycją wynikającą z dostrzeżenia i docenienia ogromu pracy, wykonywanej przez pracowników socjalnych, pracowników szeroko rozumianej pomocy społecznej oraz pracowników wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pracujących w instytucjach pomocowych na terenie powiatu na rzecz mieszkańców Powiatu.
Zaproszenie Starosty Skierniewickiego przyjęli kierownicy i pracownicy Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej, Dyrektor i pracownicy Centrum do Obsługi Administracyjnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Kierownik i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych działających w sferze pomocy społecznej na rzecz mieszkańców Powiatu Skierniewickiego. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Bolimów- Stanisław Linart, Dyrektor Biura Poselskiego reprezentująca Posłankę na Sejm RP Panią Dorotę Rutkowską Pani - Adrianna Światlak oraz kierownicy wydziałów i jednostek oświatowych Powiatu Skierniewickiego.

W tym szczególnym dla pracowników służb społecznych dniu, Starosta Skierniewicki- Mirosław Belina złożył pracownikom socjalnym podziękowania za służbę społeczeństwu lokalnemu popartą profesjonalną wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem niesioną tym, którzy potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z problemami życia codziennego. Życzył Wszystkim, aby służba drugiemu człowiekowi, zaangażowanie w wypełnianie obowiązków i profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu, były źródłem satysfakcji. Złożył również pracownikom socjalnym życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Dla wszystkich zaproszonych gości uczennice Zespołu Szkół w Głuchowie pod kierunkiem Pani Dyrektor - Katarzyny Jochym przygotowały poczęstunek.
Spotkanie uświetnił koncert artystyczny w wykonaniu Dariusza Machowskiego.

ZAPRASZAMY GO GALERII