Nadanie

5 grudnia br. odbyła się II Sesja Rady Powiatu Skierniewickiego. Rozpoczęła się ona od złożenia ślubowania przez radnego Grzegorza Stykowskiego. Podczas sesji radni podjęli uchwały w sprawie powołania i ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej, Skarg, Wniosków i Petycji, Budżetu, Finansów, Rozwoju oraz Edukacji Powiatu Skierniewickiego. Miłym akcentem środowej sesji było wręczenie przez Starostę Skierniewickiego - Mirosława Belinę aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Pani Monice Nagórskiej-Jacak – nauczycielowi logopedzie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skierniewicach. Pani Monika 15 listopada br. przystąpiła do egzaminu na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

ZAPRASZAMY GO GALERII