Warsztaty z Mikołajem

W dniu 13 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego
w Skierniewicach Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna zorganizowała po raz kolejny „Warsztaty z Mikołajem”. Przybyło ok. 80 dzieci będących pod opieką poradni. Spotkanie otworzył Starosta Skierniewicki – Mirosław Belina wraz dyrektorem poradni Panią - Barbarą Gogol.
Podczas dwugodzinnych warsztatów w grupach dzieci wykonywały różnymi technikami piękne dekoracje i ozdoby świąteczne pod kierunkiem pracowników poradni, nauczycieli ze szkół i placówek współpracujących z poradnią (należą do nich: Szkoła Podstawowa w Strzybodze, Szkoła Podstawowa
w Sierakowicach Prawych, Szkoła Podstawowa w Lniśnie, ZSO w Godzianowie, Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, Szkoła Podstawowa w Michowicach. Wykonane prace ozdobiły żywą, pachnącą choinkę.
Dużą atrakcją dla dzieci było przybycie Mikołaja, który obdarował
ich upominkami. Był słodki poczęstunek, dzielenie się opłatkiem oraz wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitary pod kierunkiem Pani Alicji Kaczmarek - nauczyciela ze Szkoły Podstawowej w Sierakowicach Prawych.
Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, przebiegały w radosnej atmosferze. Na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników…
Poradnia dziękuje w imieniu dzieci wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do organizacji „Warsztatów z Mikołajem”.

ZAPRASZAMY GO GALERII