WARSZTATY Z MIKOŁAJEM

WARSZTATY Z MIKOŁAJEM

W dniu 11 grudnia 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego
w Skierniewicach Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna zorganizowała po raz kolejny „Warsztaty z Mikołajem” objętehonorowym patronatem przez Starostę Skierniewickiego p.Mirosława Belinę.
Na spotkanie przybyło ok. 90 dzieci wraz z rodzicami, będących pod opieką poradni. Spotkanie otworzyłaPrzewodnicząca Rady Powiatu Skierniewickiego – p. Teresa Jędraszek i dyrektor poradni Barbara Gogol.
Podczas dwugodzinnych warsztatów w grupach dzieci wykonywały różnymi technikami piękne dekoracje i ozdoby świąteczne pod kierunkiemnauczycieli ze szkół i placówek- Szkoła Podstawowa im. Henryka Dąbrowskiegow Bolimowie, Szkoła Podstawowa im. Marcina Wasilewskiego wGłuchowie, Szkoła Podstawowa w Słupi, SzkołaPodstawowa im. ppor. pilota Mariana Bełca w Jeruzalu, Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzybodze, Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiegow Dębowej Górze, Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach orazspecjalistów z poradni. Wykonane prace ozdobiły żywą, pachnącą choinkę.Dużą atrakcją dla dzieci było przybycie Mikołaja, który obdarował ich upominkami. Był słodki poczęstunek, dzielenie się opłatkiem oraz wspólne wysłuchanie koncertu kolęd wykonanych przez uczennice ze Szkoły Podstawowej w Słupi, Szkoły Podstawowejim. Henryka Dąbrowskiego w Bolimowie oraz Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sierakowicach Prawych. Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, przebiegały
w radosnej, świątecznej atmosferze. Na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników…
Organizatorzy dziękują w imieniu dzieci darczyńcom i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji „Warsztatów z Mikołajem”.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.06
7,514,587 unikalne wizyty