· Go艣ci online: 1

· Najnowszy u偶ytkownik: jacek zimnota

Nazwa u偶ytkownika

Has艂o

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o

Aktywny Samorz膮d 2017

鈥濧KTYWNY SAMORZ膭D鈥 2017 r.

Informujemy, 偶e Powiat Skierniewicki b臋dzie realizowa艂 pilota偶owy program 鈥濧ktywny samorz膮d鈥. Jednostk膮 organizacyjn膮 samorz膮du powiatowego wskazan膮 do realizacji programu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach. Pilota偶owy program 鈥濧ktywny samorz膮d鈥 jest finansowany ze 艣rodk贸w Pa艅stwowego Funduszu Rehabilitacji Os贸b Niepe艂nosprawnych. Osoby niepe艂nosprawne zainteresowane uczestnictwem w programie, prosimy o wyrozumia艂o艣膰 i cierpliwo艣膰 w oczekiwaniu na wyznaczenie terminu przyjmowania wniosk贸w przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach.
Wi臋cej informacji w za艂膮czniku oraz na stronie www.pfron.org.pl/

ZSP G艂uch贸w

Nieodp艂atna pomoc prawna

Klasa wojskowa

Spotkanie u Starosty Skierniewickiego !!!

Dnia 20 stycznia br., Starosta Skierniewicki - Miros艂aw Belina wraz z Wicestarost膮 Skierniewickim - Tadeuszem Grotkowskim wr臋czyli podzi臋kowania sponsorom balu charytatywnego zorganizowanego 11 lutego 2017 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. Sponsorzy: Lucyna Wiewi贸rka, El偶bieta i Ryszard Sadkowscy, Anna Krupa Mendy, Iwona Blus i Bo偶ena Ga艂ka zostali uhonorowani medalem za dzia艂alno艣膰 charytatywn膮 - wybitym z okazji 150 lecia Powiatu Skierniewickiego. Na uroczystym spotkaniu obecna by艂a Skarbnik Powiatu - Ewa Ulanowska oraz Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej - Barbara Gogol.

ZAPRASZAMY GO GALERII

Mistrzostwa Stra偶ak贸w OSP rozstrzygni臋te !!!

Dnia 19 lutego br. w Gminnej Hali Sportowej w Godzianowie odby艂y si臋 Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Stra偶ak贸w OSP w halowej pi艂ce no偶nej. Do rywalizacji przyst膮pi艂o 6 dru偶yn reprezentuj膮cych OSP z terenu Powiatu Skierniewickiego: Godzian贸w, Drzewce, S艂upia, Nowy Dw贸r, Miedniewice i Wysokienice. W finale najlepsi okazali si臋 stra偶acy z OSP S艂upia. Drugie miejsce zdoby艂a dru偶yna OSP Drzewce, za艣 ostatnie miejsce na podium wywalczyli ex aequo stra偶acy z OSP Nowy Dw贸r i OSP Godzian贸w.

Najlepszym strzelcem Mistrzostw zosta艂 Mariusz Bursztynowicz 鈥 OSP Miedniewice, najlepszym zawodnikiem zosta艂 wybrany Artur Pi臋cek 鈥 OSP S艂upia, natomiast najlepszym bramkarzem okaza艂 sie Ernest Kotlarek 鈥 OSP Drzewce.

Puchary wr臋cza艂 Przewodnicz膮cy Zarz膮du Powiatowego OSP na terenie Powiatu Skierniewickiego, Starosta Skierniewicki - Miros艂aw Belina.

Wszystkim uczestnikom dzi臋kujemy za zaanga偶owanie i udzia艂 w turnieju, kibicom za wspania艂y doping, a pi艂karzom za po艣wi臋cenie i wspania艂膮 gr臋 !

ZAPRASZAMY GO GALERII

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego dziewcz膮t do lat 16 w halowej pi艂ce no偶nej !

W czwartek 16.02.2017 r. w G艂uchowie na hali sportowej przy Zespole Szk贸艂 Ponadgimnazjalnych rozegrane zosta艂y Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego dziewcz膮t do lat 16 w halowej pi艂ce no偶nej. Do fina艂owej rywalizacji przyst膮pi艂y 3 zespo艂y dziewcz膮t. Mistrzostwo wywalczy艂o Gimnazjum w Strzybodze. II miejsce zaj臋艂o Gimnazjum w Lipcach Reymontowskich, natomiast ostatnie miejsce przypad艂o Gimnazjum w G艂uchowie. Najlepszym strzelcem zawod贸w - okaza艂a si臋 Klaudia Miko艂ajczyk, natomiast najlepszym bramkarzem by艂a Agnieszka Milczarek. Puchary, dyplomy wr臋czy艂 Starosta Skierniewicki - Miros艂aw Belina wraz z Dyrektorem ZSP w G艂uchowie - Honorat膮 Chojnack膮.
Serdeczne podzi臋kowania dla opiekun贸w dru偶yn za s臋dziowanie oraz pomoc w organizacji zawod贸w.

ZAPRASZAMY GO GALERII

Powiatowa Liga Tenisa Sto艂owego Szk贸艂 Podstawowych !

W dniu 15.02.2017 r. w Szkole Podstawowej w Makowie odby艂 si臋 fina艂 Powiatowej Ligi Tenisa Sto艂owego Szk贸艂 Podstawowych. W turnieju wzi臋li udzia艂 uczniowie z sze艣ciu szk贸艂 podstawowych z terenu Powiatu Skierniewickiego. Puchary, dyplomy i medale wr臋czy艂 Starosta Skierniewicki - Miros艂aw Belina. Zwyci臋zc膮 turnieju okaza艂a si臋 Szko艂a Podstawowa w Makowie