Klasa wojskowa

Spotkanie u Starosty Skierniewickiego !!!

Dnia 20 stycznia br., Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina wraz z Wicestarostą Skierniewickim - Tadeuszem Grotkowskim wręczyli podziękowania sponsorom balu charytatywnego zorganizowanego 11 lutego 2017 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. Sponsorzy: Lucyna Wiewiórka, Elżbieta i Ryszard Sadkowscy, Anna Krupa Mendy, Iwona Blus i Bożena Gałka zostali uhonorowani medalem za działalność charytatywną - wybitym z okazji 150 lecia Powiatu Skierniewickiego. Na uroczystym spotkaniu obecna była Skarbnik Powiatu - Ewa Ulanowska oraz Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej - Barbara Gogol.

ZAPRASZAMY GO GALERII

Mistrzostwa Strażaków OSP rozstrzygnięte !!!

Dnia 19 lutego br. w Gminnej Hali Sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Strażaków OSP w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn reprezentujących OSP z terenu Powiatu Skierniewickiego: Godzianów, Drzewce, Słupia, Nowy Dwór, Miedniewice i Wysokienice. W finale najlepsi okazali się strażacy z OSP Słupia. Drugie miejsce zdobyła drużyna OSP Drzewce, zaś ostatnie miejsce na podium wywalczyli ex aequo strażacy z OSP Nowy Dwór i OSP Godzianów.

Najlepszym strzelcem Mistrzostw został Mariusz Bursztynowicz – OSP Miedniewice, najlepszym zawodnikiem został wybrany Artur Pięcek – OSP Słupia, natomiast najlepszym bramkarzem okazał sie Ernest Kotlarek – OSP Drzewce.

Puchary wręczał Przewodniczący Zarządu Powiatowego OSP na terenie Powiatu Skierniewickiego, Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i udział w turnieju, kibicom za wspaniały doping, a piłkarzom za poświęcenie i wspaniałą grę !

ZAPRASZAMY GO GALERII

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego dziewcząt do lat 16 w halowej piłce nożnej !

W czwartek 16.02.2017 r. w Głuchowie na hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego dziewcząt do lat 16 w halowej piłce nożnej. Do finałowej rywalizacji przystąpiły 3 zespoły dziewcząt. Mistrzostwo wywalczyło Gimnazjum w Strzybodze. II miejsce zajęło Gimnazjum w Lipcach Reymontowskich, natomiast ostatnie miejsce przypadło Gimnazjum w Głuchowie. Najlepszym strzelcem zawodów - okazała się Klaudia Mikołajczyk, natomiast najlepszym bramkarzem była Agnieszka Milczarek. Puchary, dyplomy wręczył Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina wraz z Dyrektorem ZSP w Głuchowie - Honoratą Chojnacką.
Serdeczne podziękowania dla opiekunów drużyn za sędziowanie oraz pomoc w organizacji zawodów.

ZAPRASZAMY GO GALERII

Powiatowa Liga Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych !

W dniu 15.02.2017 r. w Szkole Podstawowej w Makowie odbył się finał Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. W turnieju wzięli udział uczniowie z sześciu szkół podstawowych z terenu Powiatu Skierniewickiego. Puchary, dyplomy i medale wręczył Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina. Zwycięzcą turnieju okazała się Szkoła Podstawowa w Makowie

ZAPRASZAMY GO GALERII

POWIATOWE MISTRZOSTWA JUNIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY SKIERNIEWICKIEGO

Celem mistrzostw było wyłonienie najlepszej drużyny Powiatu Skierniewickiego w halowej piłce nożnej JUNIORÓW, integracja środowisk w okresie przerwy zimowej oraz popularyzacja halowej piłki nożnej w środowisku wiejskim Zrzeszenia LZS w powiecie.

Tak, więc w niedzielę 12 lutego br. w Godzianowie - Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina wręczył zwycięski puchar Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego w halowej piłce nożnej juniorów - drużynie GKS Głuchów. Tytuł najlepszego zawodnika mistrzostw przypadł Piotrowi Majchrowi.

Medale, puchary, podziękowania za zasługi w rozwoju sportu !

Dnia 12 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich odbyło się podsumowanie roku piłkarskiego 2016 w gminie Lipce Reymontowskie. Podziękowania za działalność na rzecz kultury i sportu od Szkółki Piłkarskiej GOKSiR Lipce Reymontowskie otrzymał Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina, który w trakcie tej uroczystości wręczył medale 70 – lecia istnienia LZS za szczególne zasługi w krzewieniu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży na terenach wiejskich. Z rąk Starosty Skierniewickiego otrzymali je: Tomasz Milewski – Dyrektor GOKSiR w Lipcach Reymontowskich, Krzysztof Supera – Prezes KS Jutrzenka Drzewce oraz trener Szkółki Piłkarskiej GOKSiR, Supera Sławomir – trener koordynator Szkółki Piłkarskiej GOKSiR. Podczas gali nagrodę indywidualną - puchar - za osiągnięcia sportowe w roku 2016 otrzymał - Fabian Starzec – zawodnik grupy 2008 – Szkółki Piłkarskiej GOKSiR.
W trakcie tej uroczystości można było zapoznać się z prezentacjami grup trenujących w szkółce piłkarskiej, osiągnięciami zespołu seniorskiego Jutrzenki Drzewce oraz miło spędzić czas podczas występów grupy tanecznej i grupy wokalnej dzieci działających przy GOKSiR Lipce Reymontowskie.