Absolutoryjna VIII sesja Rady Powiatu Skierniewickiego

ZARZĄDZENIE Nr 19 /2019

Dnia 24.06.2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi została podpisana przez Zarząd Powiatu Skierniewickiego wraz z Skarbnikiem Powiatu - umowa o przyznaniu pomocy dla Powiatu Skierniewickiego na realizację w 2020 roku operacji pn. „Aktywna rekreacja bez samochodu - cykl rajdów rowerowych z Powiatem Skierniewickim” wniosku składanego w ramach naborów w miesiącu marcu br. ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania "GNIAZDO" w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Pogramem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Informacja o VIII sesji Rady Powiatu

Boryna Roku 2019