SOLIDARNI Z MIASTEM GDA艃SK

艢ciana

Nieodp艂atna pomoc prawna

Informacja o sesji Rady Powiatu Skierniewickiego

Spotkanie 艢wi膮teczno-Noworoczne rodzin zast臋pczych z terenu powiatu skierniewickiego

Spotkanie 艢wi膮teczno-Noworoczne
rodzin zast臋pczych z terenu powiatu skierniewickiego

W dniu 19.12.2018 roku w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odby艂o si臋 coroczne spotkanie 艢wi膮teczno-Noworoczne rodzin zast臋pczych z terenu powiatu skierniewickiego, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach.
Spotkania rodzin zast臋pczych z pracownikami PCPR oraz w艂adzami Powiatu s膮 ju偶 tradycj膮. S膮 okazj膮 do wymiany do艣wiadcze艅, zacie艣niania wi臋zi i wzajemnego wsparcia w tej trudnej, ale jak偶e potrzebnej pracy. Tradycyjne dzielenie si臋 op艂atkiem i wsp贸lne biesiadowanie przy d藕wi臋kach kol臋d sprzyja integracji rodzin zast臋pczych.
Starosta Skierniewicki Miros艂aw Belina podzi臋kowa艂 zebranym za okazywane serce, w艂o偶on膮 prac臋 w zabezpieczenie podstawowych potrzeb dzieci i przekazywanie prawid艂owych wzorc贸w wychowywanym w rodzinach zast臋pczych dzieciom. Starosta sk艂adaj膮c wszystkim 偶yczenia 艢wi膮teczno-Noworoczne 偶yczy艂 rodzicom zast臋pczym du偶o wytrwa艂o艣ci i cierpliwo艣ci w wychowywaniu dzieci, kt贸re nie maj膮 mo偶liwo艣ci dorastania w naturalnych rodzinach, a dzieciom beztroskiego i szcz臋艣liwego nowego roku pe艂nego mi艂o艣ci i troskliwo艣ci opiekun贸w.
Go艣ciem specjalnym tegorocznego spotkania by艂 Pan Stefan Sobczak 鈥 pasjonat, entomolog, kt贸ry pokaza艂 dzieciom i rodzicom zast臋pczym swoje zbiory motyli i opowiedzia艂 o motylach nocnych w Bolimowskim Parku Krajobrazowym. Wszyscy mogli pod mikroskopem obejrze膰 budow臋 owad贸w.

ZAPRASZAMY GO GALERII

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie 偶ycz膮 wszystkim rodzinom zast臋pczym du偶o szcz臋艣cia, mi艂o艣ci i rado艣ci w Nowym 2019 roku

Informacja o III sesji Rady Powiatu Skierniewickiego

呕yczenia 艣wi膮teczne