Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na organizację zadania „Szkolenie kandydatów na rodziny zastępcze zawodowe i niezawodowe z terenu Powiatu Skierniewickiego”.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na organizację zadania

Mixer Regionalny Łódzkie 2013

W dniach 7 – 8 września br. na terenach wokół hali Atlas Arena odbyła się kolejna edycja Mixera Regionalnego organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.
W imprezie, która przede wszystkim miała charakter wystawienniczy wzięło udział ponad
60 wystawców z całego województwa, głównie byli to przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Ale Miner to także konkursy, pokazy, możliwość zapoznania się z ofertą turystyczną województwa i możliwość poznania prezentujących się instytucji i organizacji. Na Mixerze zagrały także zespoły: Lao Che, Kamp, Łąki Łan, zorganizowany został także koncert pamięci Marka Grechuty.

ZAWIADOMIENIE

STAROSTA SKIERNIEWICKI ZAWIADAMIA

że w lokalu nr 26
w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach, ul. Konstytucji 3 Maja 6
w terminie od 23 września do 11 października 2013 roku
w godzinach od 9.00 do 15.00

zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych

projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków
opracowany w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów
położonych na terenie gminy GODZIANÓW w powiecie skierniewickim.

Szanowni Państwo !

W dniu 18 sierpnia br. w Lipcach Reymontowskich odbyły się tegoroczne Dożynki Powiatowe. Było to wielkie święto rolników, sadowników, przetwórców i wszystkich mieszkańców Powiatu Skierniewickiego, którzy tak licznie w tym dniu przybyli do Lipiec by wspólnie obchodzić Powiatowe Święto Plonów.
Sądzę, że w tę słoneczną sierpniową niedzielę wszyscy znaleźli w Lipcach „coś dla siebie”.

Zaproszenia na jubileusz 30-lecia muzeum

Powiat Skierniewicki na Dożynkach Wojewódzkich

NewsyW Białej Rawskiej w dniu 25 sierpnia br. odbyły się Dożynki Wojewódzkie.
W imprezie tej, w której udział wzięło wiele samorządów Województwa Łódzkiego nie zabrakło także przedstawicieli Powiatu Skierniewickiego. Nasz powiat wystawił stoisko promocyjne, na którym zaprezentowały się twórczynie ludowe Marzena Jędrzejczak
i Magdalena Kumosińska. Odwiedzający stoisko mogli zapoznać się z materiałami informacyjno – promocyjnymi powiatu, a także twórczością obu pań. Można było również zakupić drobne, ręcznie wykonane i zdobione upominki.
Nasze stoisko było licznie odwiedzane przez gości Wojewódzkiego Święta Plonów.

VIII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

VIII Powiatowe Zawody Sportowo – PożarniczeW dniu 25 sierpnia br. na stadionie gminnym w Makowie odbyły się VIII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze zorganizowane przez Komendę Miejską Powiatowej Straży Pożarnej w Skierniewicach i Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Skierniewicach przy współpracy Starostwa Powiatowego w Skierniewicach.
Wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach zawodów przedstawiają się następująco:

Mixer Regionalny