Wielkanoc smakosza

W dniu 22 marca w Młodzieżowym Centrum Kultury w Skierniewicach odbyła się kolejna edycja konkursu na tradycyjną potrawę wigilijną „Wielkanoc smakosza”.
W konkursie, którego współorganizatorem było Starostwo Powiatowe w Skierniewicach zaprezentowano 25 tradycyjnych potraw wielkanocnych. Wszystkie potrawy zostały wspaniale wyeksponowane i przyozdobione wielkanocnymi dekoracjami, w konkursie bowiem obok walorów smakowych liczył się także sposób ich zaprezentowania.

Przedstawiamy ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych

Powiatu Skierniewickiego

Nowy budynek! Nowe kierunki! Nowe możliwości!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie zaprasza wszystkich uczniów kończących gimnazjum do podjęcia dalszego kształcenia w naszej szkole. Nauka odbywa się
w nowoczesnych pracowniach, kompleksowo wyposażonych klasach oraz w nowej sali gimnastycznej.

Oferta edukacyjna ZSP w Głuchowie

ZAWIADOMIENIE

Skierniewice, 21 marca 2013 roku

ZAWIADOMIENIE

Uprzejmie informuję

że XXVIII sesję Rady Powiatu w Skierniewicach
zwołałam
na czwartek 28 marca 2013 roku o godzinie 15.00
w sali sejmikowej nr 123 Starostwa Powiatowego
w Skierniewicach
ul. Konstytucji 3 Maja nr 6.

Porządek obrad stanowi załącznik do niniejszego zawiadomienia.

Przewodnicząca Rady

Danuta Kwiecińska

Porządek obrad stanowi załącznik do niniejszego zawiadomienia.

I Konkurs ortograficzny w ZSP w Głuchowie

20 marca 2013r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
w Głuchowie I Konkurs Ortograficzny pod patronatem Starosty Skierniewickiego Pana Mirosława Beliny. W konkursie wzięło udział 36 uczniów ze szkół gimnazjalnych z: Głuchowa, Żelaznej, Cielądza, Białej Rawskiej, Skierniewic, Lipiec Reymontowskich
i Makowa.

Dobry Klimat dla Powiatów

Jak powiaty chcą chronić klimat – wnioski z debat klimatycznych
Edukacja klimatyczna i stabilne prawo jako ważny element zachęty do podejmowania rozwiązań proklimatycznych i środowiskowych – to dwa elementy, które przewijały się podczas dyskusji na powiatowych debatach klimatycznych organizowanych przez Instytut na rzecz Ekorozwoju i Związku Powiatów Polskich.

Plakat 18-03-2013

Uwaga Konkurs !!!!! „Boryna Roku 2013”

Uwaga Konkurs !!!!!
„Boryna Roku 2013”

Zarząd Powiatu w Skierniewicach ogłasza konkurs na najlepszego gospodarza
Powiatu Skierniewickiego „Boryna Roku 2013”.
W załączeniu regulamin konkursu i wnioski zgłoszeniowe.
We wszystkich sprawach dotyczących konkursu prosimy kontaktować się z Wydziałem Rozwoju, Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Skierniewicach
tel. 46/834-59-24

Uwaga Konkurs !!!!! „„POWIAT W OBIEKTYWIE”

Uwaga Konkurs !!!!!
„„POWIAT W OBIEKTYWIE”

Starosta Skierniewicki ogłasza konkurs na najlepsze prace fotograficzne w 4 kategoriach:
- Zabytki (obiekty sakralne, pomniki, budowle świeckie o walorach historycznych itp.)
- Kultura ludowa ( twórcy ludowi, dzieła sztuki ludowej itp.)
- Krajobrazy (krajobrazy, pomniki przyrody)
- Nowoczesność (nowoczesne budowle świeckie i sakralne, ciekawe rozwiązania
architektoniczne, inne przejawy nowoczesnych rozwiązań).
Zdjęcia te będą wykorzystywane przez Organizatora do celów promocyjnych Powiatu Skierniewickiego.
tel. 46/834-59-24