Fotoreportaż z Dożynek Powiatowych w Lipcach Reymontowskich 2013.

Wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonej do wydzierżawienia

NewsyNa podstawie art. 35 ust. 1 i 2, w związku z art. 11 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami ( t. j. Dz. U. z 2010r. Nr 102, poz. 651) Starosta Skierniewicki wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej podaje do publicznej wiadomości co następuje:

W 70-tą rocznicę walki pod Retniowcem

W 70-tą rocznicę walki pod Retniowcem

Plakat dozynkowy 2013

Plakat dozynkowy 2013

Przedstawiamy nominowanych do tytułu „Boryna Roku 2013”

Newsy
Przedstawiamy nominowanych do tytułu „Boryna Roku 2013”

Nominowani do Konkursu „Boryna Roku 2013”

NewsyKapituła Konkursu Zarządu Powiatu w Skierniewicach na najlepszego gospodarza Powiatu Skierniewickiego „Boryna Roku 2013” przedstawia listę nominowanych do tytułu „Boryna Roku 2013”.

MŁODZI AKTYWNI Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

NewsyINFORMACJA O PROJEKCIE

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach od 1 lipca 2013 r. rozpoczyna realizację projektu „Młodzi Aktywni” w ramach Poddziałania 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obradowała nowa Rada Muzeum

Newsy Zarząd Powiatu w Skierniewicach powołał uchwałą z dnia 11 czerwca br.
Radę Muzeum przy Muzeum Regionalnym im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich.
3 lipca odbyło się inauguracyjne posiedzenie nowej Rady Muzeum. Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia przez Wicestarostę Skierniewickiego Jana Białka podziękowań dla członków byłej Rady oraz powołań dla nowego składu. Następnie Wicestarosta zapoznał wszystkich
z zadaniami i kompetencjami Rady Muzeum. Obszerną informację o dotychczasowej działalności Muzeum oraz o planach na najbliższą przyszłość przedstawił dyrektor Muzeum Regionalnego Jerzy Murgrabia. Wokół tej informacji wywiązała się dyskusja, podczas której zaproponowano kilka nowych propozycji do pracy Muzeum.

Wygenerowano w sekund: 0.06
3,337,352 unikalne wizyty