Wystawa w Muzeum

26 kwietnia br. w Muzeum Regionalnym w Lipcach Reymontowskich otwarta została wystawa „Gmina Bolimów – historia i współczesność”. Jest to pierwsza z 9 wystaw prezentujących historię i współczesność gmin powiatu skierniewickiego.

Wspólna sesja

W dniu 24 kwietnia w sali sejmikowej Starostwa Powiatowego w Skierniewicach odbyło się wspólne posiedzenie Rady Miasta Skierniewice i Rady Powiatu w Skierniewicach.
Głównym celem wspólnych obrad było przeprowadzenie debaty na temat świadczenia opieki zdrowotnej na terenie Skierniewic i Powiatu Skierniewickiego, a także podjęcie stanowiska w sprawie poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców na terenie miasta
i powiatu.

Weekend w Muzeum Regionalnym

W długi majowy weekend w Muzeum Regionalnym im. Wł. St. Reymonta w dniach
1 – 3 maja tradycyjnie zostanie zorganizowany kiermasz sztuki ludowej połączony
z możliwością sprawdzenia swoich sił w wycinankach, malowankach i wykonywaniu naczyń na kole garncarskim.
Twórcy ludowi z powiatu zapraszają szczególnie dzieci do spróbowania swoich sił w trudnej sztuce wycinania czy malowania motywów ludowych.
Na wszystkich czekać będą ekspozycje i wystawy w Muzeum oraz stoiska wystawienniczo – handlowe, gdzie będzie można kupić wspaniałe wytwory sztuki ludowej.
Kiermasz będzie czynny w dniach 1 – 3 maja w godzinach 10:00 – 16:00.

ZAWIADOMIENIE

Uprzejmie informuję

że XXIX sesję Rady Powiatu w Skierniewicach
zwołałam
na środę 24 kwietnia 2013 roku o godzinie 10.00
w sali sejmikowej nr 123 Starostwa Powiatowego
w Skierniewicach
ul. Konstytucji 3 Maja nr 6.

Porządek obrad stanowi załącznik do niniejszego zawiadomienia.

Przewodnicząca Rady
Danuta Kwiecińska

W tym dniu odbędzie się wspólna sesja Rady Powiatu w Skierniewicach
i Rady Miasta Skierniewice.

Porządek obrad stanowi załącznik do niniejszego zawiadomienia.

Komunikat Zarządu Powiatu w Skierniewicach

Komunikat Zarządu Powiatu
w Skierniewicach

Zarząd Powiatu w Skierniewicach informuje, że rozpoczęły