Przedstawiamy ofert臋 edukacyjn膮 szk贸艂 ponadgimnazjalnych

Powiatu Skierniewickiego

Nowy budynek! Nowe kierunki! Nowe mo偶liwo艣ci!

Zesp贸艂 Szk贸艂 Ponadgimnazjalnych w G艂uchowie zaprasza wszystkich uczni贸w ko艅cz膮cych gimnazjum do podj臋cia dalszego kszta艂cenia w naszej szkole. Nauka odbywa si臋
w nowoczesnych pracowniach, kompleksowo wyposa偶onych klasach oraz w nowej sali gimnastycznej.

Oferta edukacyjna ZSP w G艂uchowie

ZAWIADOMIENIE

Skierniewice, 21 marca 2013 roku

ZAWIADOMIENIE

Uprzejmie informuj臋

偶e XXVIII sesj臋 Rady Powiatu w Skierniewicach
zwo艂a艂am
na czwartek 28 marca 2013 roku o godzinie 15.00
w sali sejmikowej nr 123 Starostwa Powiatowego
w Skierniewicach
ul. Konstytucji 3 Maja nr 6.

Porz膮dek obrad stanowi za艂膮cznik do niniejszego zawiadomienia.

Przewodnicz膮ca Rady

Danuta Kwieci艅ska

Porz膮dek obrad stanowi za艂膮cznik do niniejszego zawiadomienia.

I Konkurs ortograficzny w ZSP w G艂uchowie

20 marca 2013r. odby艂 si臋 w Zespole Szk贸艂 Ponadgimnazjalnych
w G艂uchowie I Konkurs Ortograficzny pod patronatem Starosty Skierniewickiego Pana Miros艂awa Beliny. W konkursie wzi臋艂o udzia艂 36 uczni贸w ze szk贸艂 gimnazjalnych z: G艂uchowa, 呕elaznej, Ciel膮dza, Bia艂ej Rawskiej, Skierniewic, Lipiec Reymontowskich
i Makowa.

Dobry Klimat dla Powiat贸w

Jak powiaty chc膮 chroni膰 klimat 鈥 wnioski z debat klimatycznych
Edukacja klimatyczna i stabilne prawo jako wa偶ny element zach臋ty do podejmowania rozwi膮za艅 proklimatycznych i 艣rodowiskowych 鈥 to dwa elementy, kt贸re przewija艂y si臋 podczas dyskusji na powiatowych debatach klimatycznych organizowanych przez Instytut na rzecz Ekorozwoju i Zwi膮zku Powiat贸w Polskich.

Plakat 18-03-2013

[Rozmiar: 90658 bajt贸w]

Uwaga Konkurs !!!!! 鈥濨oryna Roku 2013鈥

[Rozmiar: 90658 bajt贸w]

Uwaga Konkurs !!!!!
鈥濨oryna Roku 2013鈥

Zarz膮d Powiatu w Skierniewicach og艂asza konkurs na najlepszego gospodarza
Powiatu Skierniewickiego 鈥濨oryna Roku 2013鈥.
W za艂膮czeniu regulamin konkursu i wnioski zg艂oszeniowe.
We wszystkich sprawach dotycz膮cych konkursu prosimy kontaktowa膰 si臋 z Wydzia艂em Rozwoju, Promocji i Wsp贸艂pracy Starostwa Powiatowego w Skierniewicach
tel. 46/834-59-24

Uwaga Konkurs !!!!! 鈥炩濸OWIAT W OBIEKTYWIE鈥

Uwaga Konkurs !!!!!
鈥炩濸OWIAT W OBIEKTYWIE鈥

Starosta Skierniewicki og艂asza konkurs na najlepsze prace fotograficzne w 4 kategoriach:
- Zabytki (obiekty sakralne, pomniki, budowle 艣wieckie o walorach historycznych itp.)
- Kultura ludowa ( tw贸rcy ludowi, dzie艂a sztuki ludowej itp.)
- Krajobrazy (krajobrazy, pomniki przyrody)
- Nowoczesno艣膰 (nowoczesne budowle 艣wieckie i sakralne, ciekawe rozwi膮zania
architektoniczne, inne przejawy nowoczesnych rozwi膮za艅).
Zdj臋cia te b臋d膮 wykorzystywane przez Organizatora do cel贸w promocyjnych Powiatu Skierniewickiego.
tel. 46/834-59-24

Dzie艅 Kobiet w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach

Tradycyjnie ju偶 z okazji Dnia Kobiet przedstawicielki kobiet z Powiatu Skierniewickiego go艣ci艂y na zaproszenie w艂adz powiatu w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. Uroczyste spotkanie odby艂o si臋 w sobot臋 9 grudnia, a zaproszenie na nie przyj臋艂o ponad 250 pa艅 niemal ze wszystkich miejscowo艣ci powiatu. By艂y panie 鈥 cz艂onkinie K贸艂 Gospody艅 Wiejskich i Ochotniczych Stra偶y Po偶arnych, a tak偶e innych organizacji dzia艂aj膮cych na wsi i pracownice Starostwa Powiatowego w Skierniewicach.
W艣r贸d go艣ci obecne by艂y Dorota Rutkowska i Krystyna Ozga pos艂anki na Sejm RP, Teresa J臋draszek Prezes Okr臋gowej Sp贸艂dzielni Mleczarskiej w G艂uchowie oraz Marek Mazur Przewodnicz膮cy Sejm