Informacja

Informacja Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 18.09.2017r. dotycząca rozpoczęcia działalności Krajowego Zasobu Nieruchomości, który będzie realizował zadania związane m.in.: z powstaniem mieszkań na wynajem z opcją docelowego przeniesienia własności w ramach pakietu Mieszkanie Plus stanowiącego element Narodowego Programu Mieszkaniowego.”

Pobierz PLIK

Ogłoszenie

Pobierz OGŁOSZENIE

Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Skierniewickiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie powierzenia prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Skierniewickiego w 2018 roku.

Pobierz OGŁOSZENIE

Narada szkoleniowa dotycząca nowelizacji ustaw: Prawo budowlane oraz Kodeks postępowania administracyjnego

W celu podnoszenia jakości realizacji zadań na rzecz powiatowej wspólnoty samorządowej w sytuacji często zmieniających się przepisów prawa w dniu 17 października br. w siedzibie starostwa Powiatowego w Skierniewicach odbyło się szkolenie skierowane do przedstawicieli gmin, projektantów, inwestorów i wszystkich zainteresowanych realizacja inwestycji budowlanych.

W szkoleniu prowadzonym przez Pana Jana Michajłowskiego wykładowcę na Politechnice Łódzkiej wzięło udział ponad czterdzieści zainteresowanych osób.
Podczas szkolenia omówiono nowelizację ustaw Prawo budowlane i Kodeksu Postępowania Administracyjnego.
Spotkanie zorganizowano w ramach współpracy Starosty Skierniewickiego z Łódzką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

Komisja 28.09.2017

Budżet obywatelski samorządu województwa łódzkiego

Informujemy, że od 2 do 20 października w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach (holu głównym na parterze budynku, obok Punktu Obsługi Interesantów) można oddać swój głos w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego 2018.

W celu pobrania kliknij w link
KARTA DO GŁOSOWANIA